Kurtlar Vadisi Pusu 90. Bölüm Polat, ne isteyecek?

Kurtlar Vadisi Pusu 90.Bölüm Fragmanı
Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.

Kurtlar Vadisi Pusu’da macera son hızıyla devam ediyor. Solukları kesecek 90. bölüm, 13 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak.

* İskender, kendisini kimin sattığını öğrenebilecek mi?

* Polat, kendisiyle görüşmek isteyen İnci’den ne isteyecek? İskender, İnci’nin Polat’la görüştüğünü öğrenince ne yapacak?

* Memati’yi İskender’in tuzağına düşürmek isteyen Zaza, nerede pusu kuracak? Baskına Abdülhey’i de alarak giden Memati, Zaza’nın tuzağından nasıl kurtulacak?

* Örgütün yeni lideri, Zaza’dan istediğini alabilmek için kiminle görüşecek? Zaza, kadının isteklerini bu kez kabul edecek mi?

* Polat ve adamlarını ele geçirmek için elindeki son kozu kullanmaya karar veren İskender, kendi pususuna mı düşecek? İskender’i yakalamaya çok yaklaşan Polat Alemdar’ı bekleyen büyük sürpriz ne olacak?

Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 13 Mayıs akşamında Star TV ekranlarında olacak…
Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu 90. Bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 90. Bölüm Full izle,Kurtlar Vadisi Pusu 90. Bölüm indir,Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm izle