Kurtlar Vadisi Pusu 183.Bölüm izle

Kurtlar vadisi pusu son bölüm ‘de Eşref bey, sencer’in hain olduğuna inanmıştı ve ihtiyarlar heyeti ile gizli bir toplantı yapıp abdülhey’i karşılarına çıkartıp sencer’in hainliğini kanıtlayacaktı. Fakat heyetten bir kişi sencere haber verince eşref ile abdülhey ellerine düştü. Tam ölecekleri sıra cahit sencere suikast girişiminde bulunanca eşref ve abdülhey fırsatı değerlendirerek oradan kurtuldu.
Kurtlar vadisi pusu son bölüm ‘de sencer harika bir plan ile Polat ve ekibini kandırdı. Sencer devletin sinir merkezlerine yeni emirlerini iletmek için mühürdara emir verip ihtiyarlar heyetine özel bir matbaa baskısı ile yazılar iletilecekti. Darphanede baslınan emirleri almak için sabahleyin mete geldi. Mete’yi eşref ile kara takip ediyordu. Emirlerin bulunduğu çantayı mete’den aldılar fakat unuttukları bir detay vardı. Mete arabası ile dışarı çıkarken tam o sırada mete aymar geldi ve asıl emirleri alıp dışarı çıktı. Kara ile eşref kağıtların boş olduğunu anladılar fakat iş işten geçmiş oldu. Mete aymar tek tek emirleri iletmeye başladı. Ama aymar’ın arkasında erkan vardı ve hiç kimse bunu bilmiyordu. Kurtlar vadisi pusu ‘dan muhteşem bir plan yapılmış oldu.
Polat Alemdar’ın ameliyatı başarılı olacak mı? Polat eski yüzüne kavuşabilecek mi? Savcı Leyla”yı Polat Alemdar yanlışlıkla mı vurdu? KGT Lideri Akif, Polat’a ulaşabilecek mi? Akif ve Aynura Aksaçlı’yı Sencer’e teslim edecek mi? Vatanı uğruna mücadelesine devam eden Polat daha ne kadar dayanabilecek? Eşref Polat’ın suikast girişiminin sırrını çözebilecek mi? Eşref gerçek haini bulabilecek mi? Sakat olmadığı ortaya çıkan Sencer, Hoca’nın infazını mı hazırlayacak?Savcı Leyla’yı kim, neden vuracak? Leyla kurtulabilecek mi?