Kvp 88. Bölüm Fragmanı Full izle


Vadi'de macera sürüyor...


Bu akşam Star TV'deki maç yayını sebebiyle Vadi'nin yeni bölümü yok! Vadi'nin 88. Bölümü 29 Nisan'da!

Kurtlar Vadisi Pusu’da macera kaldığı yerden 29 Nisan’da devam edecek. Bu hafta Star TV’de yayınlanacak A.Madrid - Liverpool maçı sebebiyle Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek yeni bölümü 29 Nisan Perşembe akşamı kendi saatinde Star TV’de olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu Fanatiklerine Kötü Haber


Kurtlar Vadisi Pusu'nun 88. bölümü bu hafta yayınlanmayacak

Pana Film'den alınan bilgiye göre Kurtlar Vadisi Pusu'nun 88. bölümü Atletico Madrid- Liverpool maçı nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin en son yayınlanan 87. bölümünde neler olmuştu..?

Polat Memati'yi kurtardı
Polat tarafından Amerikan ajanı Aron Feller'in elinden kurtarılan Abdülhey'in silahından çıkan kurşun Feller'in adamı yakışıklıyı vurdu. İskender'in peşine takılan Memati, tuzağa düştü ve Feller'in adamlarının elinden Polat Alemdar sayesinde kurtuldu.

İskender Büyük, Polat'ın verdiği belgeler sayesinde tutuklandı. Tutuklama kararının ardından Polat'la görüşen İskender, kızı Funda'ya sahip çıkması karşılığında Feller'i ve diğer hainleri teslim edeceğini söyledi.

İskender'in kızını öldürdüler
Aron Feller, İskender'i hapisten kurtaracağına dair söz verdi. Memati ve Kazım hem İhtiyarların ajanını hem de İskender Büyük'ün kızı Funda'yı öldürdüler... Yıllardır örgütün içine sızmış ajanlarını deşifre etmemek için yoğun çaba harcayan İhtiyarlar, Memati'nin adamı Kazım'ın ajanlarını öldürmesinden sonra nasıl bir tutum sergileyecek? Kızı ölen İskerder, Polat Alemdar ve Memati'ye savaş ilan edecek mi?

Tüm bu sorular Kurtlar Vadisi Pusu'nun 88. bölümünde cevap bulacak.

Memati tüm hesapları bozdu

Kazım İhtiyarların ajanını öldürdü

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 87 bölümünde yine kafa karıştıran gelişmeler oldu.

Kurtlar Vadisi Pus 87. bölümü yine nefesleri keserken izleyiciler 88. bölüm fragmanını beklemeye başladı.

Polat Alemdar ile yol ayrımına giren Memati, Ünsal'dan aldığı bilgiler doğrultusunda örgütün yönetim kadrosunda olan Sıtkı Kızıltaş'ın peşine düştü.

Bu sırada ihtiyarların başkanı ile görüşen Polat Alemdar, örgütün içinde yönetici kadrosunda bulunan Fikri Kızıltaş'ın onların adamı olduğunu öğreniyor.

Kazımı da yanına alan Memati, Fikri Kızıltaş'ı evinden çıktığı sırada yakalayarak metruk bir binaya götürdü. Memati'nin yakaladıkları adam ile konuştuğu sırada bir sözünü yanlış anlayan Kazım, İhtiyarların örgütün içine yerleştirdiği Fikri Kızıltaş'ı kafasına sıkarak öldürdü.

Polat Alemdar'ın sözünü dinlemeyen Memati kendi kafasına göre yaptığı işlerin sonunda geri dönülmez hasarlar verirken yaşanan bu yeni gelişmelerin ardından Kurtlar Vadisi Pusu 88. bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.


Kurtlar Vadisi Pusu 88. bölümde neler olacak? - Tıkla izlePolat Kızının ismini Elif koyacak - Tıkla izle Polat Memati'yi ölümden kurtardı - Tıkla izle

Polat'ın kızı oluyor,Polat Kızının Adına Elif Koyucak

Polat kızının ismini Elif koyacak

Beğenilerek izlenen Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizi dün akşam yine milyonları ekran başına kilitledi.

Abdülhey'in Polat'a doğrulttuğu silahı ateşlediği anda 86. bölüme nokta koyan yapımcılar 87. bölümde yine izleyici karşısına bir çok sürprizle çıktılar.

Kurtlar Vadisi Puısu'nun 86. bölümünün ardından bir hafta boyunca Abdülhey'in kimi vurduğunu tartışan Vadi hayranları, 87. bölümde ateşlenen silahın Yakışıklı'yı hedef aldığını gördü.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 87. bölümündeki sürprizlerden biri de Polat'ın bebeğinin cinseyti oldu. Eşiyle boşanma kararı alan Polat Alemdar, hastane önünde Ebru'yla tartıştı. Bebeğin erkek olması halinde babasının ismini vereceğini belirterek, Polat Alemdar'a "Kız olursa da sen bir isim seç" diyen Ebru aldığı cevapla şoke oldu.

Ultrasyon sonucu bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenen Polat'ın kızına gerçekten Elif adını verip vermeyeceği ise merak konusu.

Kurtlar Vadisi Pusu 88.bölümünde Memati, Bulut'la tersmi düşecek?

18 Nisan 2010 Pazar - 14:30


 • Kurtlar Vadisi Pusu 88.bölümünde Memati, Bulut'la tersmi düşecek? • Kurtlar Vadisi Pusu 88.bölümünde Memati, Bulut'la tersmi düşecek?Star TV ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizi 87. bölümüyle yine milyonları ekran başına kilitledi.Merakla beklenen bir haftanın ardından dün akşam Star TV ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 87. bölüm izleyicilere yine heyecanlı dakikalar yaşattı.Vadi hayranlarını merakta bırakan bir finalle noktalanan 86. bölümün ardından Abdülhey'in ateşlediği silahın hedefinde yakışıklının olduğu bu bölümde öğrenildi.
  İstihbarat, örgüt, Amerika ve İsrail arasındaki dengelerin değiştiği bölümde yine çok merak uyandıran bir final sahnesi yaşandı.
  Kurtlar Vadisi Pusu'nun 87. bölümünde İskender Büyük'ün mahkemesine gelerek tutuklanmasını sağlayan Polat Alemdar ofisinin kapısına gelen cezaevi aracının içinde yine İskender'i buldu.
  Alışıla gelmişten farklı bir üslup takınan İskender Büyük Polat Alemdar'a bir anlaşma teklif etti. Kızının güvenliği karşısında yapılacak olan büyük toplantının yerini haber vereceğini belirten İskender Büyük, Polat Alemdar'dan bir söz istedi.
  İskender Büyük ile anlaşan Polat Alemdar'ın hesapları yine Memati tarafından dizinin final bölümünde bozuldu. İsraillilerden İskender'in evinin adresini öğrenen Memati yanına Kazım ve Bulut'u da alarak o adrese baskın yaptı.
  Önce korumalarla çatışan 3'lünün arasından sıyrılan Kazım ilk olarak eve giren isim oldu. İskender Büyük'ün kızı funda eline aldığı silahla Kazım'a ateş ederken yine Kazım tarafından vuruldu. Memati ve Bulut eve girdiğinde ise artık çok geçti.
  Kurtlar Vadisi Pusu 87. bölüm finalinde İskender Büyük'ün kızı Funda yaşamını yitirdi. Yeni şartlar hesaplandığında kızının ölümüne İskender Büyük'ün ne tepki vereceği ve Polat Alemdar'ın Memati'nin hatalarını nasıl karşılayacağı merak konusu oldu.
  Bu gelişmelerin ardından Kurtlar Vadisi Pusu 88. bölümde neler olacak sorusu kafalardaki yerini alırken, izleyiciler 88. bölüm fragmanını beklemeye başladı.
  Kurtlar Vadisi Pusu 88.Bölüm Fragmanı full izle, Kurtlar Vadisi Pusu 88.Bölüm Fragmanı 22.Nİsan.2010 izle

  FRAGMAN CIKTIGI AN SITEMIZDE OLACAKTIR..TSKLER.


  - Önbellek

  Kurtlar Vadisi Pusu 87. bölüm Full Fragman İzle  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm Fragmanı

  Abdülhey'in silahından çıkan kurşun kimi vuracak?

  İskender, peşine düşen Memati'den kurtulmak için kimden yardım isteyecek? Memati, düştüğü pusudan nasıl kurtulacak?

  Örgütle ilgili yeni gelişmeler karşısında Polat Alemdar, nasıl bir plan yapacak?

  Polat ve Memati arasındaki gerginlik sona erecek mi? Ünsal Kemal, Memati'yi hangi işin içine sokacak?


  İskender'in Feller ile yaptığı anlaşmadan haberdar olan İsrailli, İskender'den intikamını nasıl alacak?

  Polat Alemdar'ın karşısına çıkan İskender'in sürpriz isteği ne olacak?  Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu'nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 15 Nisan akşamında Sitemizde olacak.  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm 15 Nisan Canlı İzle

  YAYINIMIZ 15 NISAN GUNU TV İLE AYNI ANDA SITEMIZDE YAPILACAKTIR...İİ SEYİRLER!!!

  #
  Kurtlar Vadisi Pusu I Kurtlar Vadisi İzle I Fragmanı I Son Bölüm I ...
  Beğenilerek izlenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Memati'si Gürkan Uygun, yeni sezonda farklı bir rolde oynamak istediğini belirtti. ...
  Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu 85 - Eylül 2008 - Gladio - Filistin
  www.kurtlarvadisipusu.tc/ - Önbellek - Benzer
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm Fragmanı İzle, 15 Nisan 2010 Kurtlar ...
  Bölüm Fragmanı, 15 Nisan 2010 Kurtlar Vadisi Pusu Fragmanı, 87. Bölüm Fragmanı İzle, Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm Fragmanı ...
  www.turkmanga.net/kurtlar-vadisi-pusu-87-bolum-fragmani-izle-15-nisan-2010-kurtlar-vadisi-pusu-87-bolum-fragmani-izle/ - Önbellek
  #
  Kurtlar vadisi pusu yeni 88. bölüm fragmanı izle indir resimleri ...
  5 Mar 2010 ... Kurtlar Vadisi Pusu 82. bölüm izle fragmanı indir, Kurtlar Vadisi Bölüm ... Kurtlar Vadisi Pusu 87 Bölüm İzle Rapid-No rapid-Tek Link İNDİR ...
  Forum - Fragmanlar - Resimler - Ana sayfa haberler
  www.kurtlarvadisipusutr.com/ - Önbellek - Benzer
  #
  kurtlar vadisi pusu 87.bölüm fragmanı izle için haber sonuçları

  Kurtlar Vadisi Pusu 87. en son bölüm fragmanı iskender'in kızını ...‎ - 9 dakika önce
  Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu'nun 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 87. bölümünde neler oldu? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 87. ...
  Beyaz Gazete - 512 ilgili makale »
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar vadisi pusu izle, Son bölüm, Yeni bölüm
  16 Mar 2010 ... Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm (87) fragmanı vadinin resmi sitesinde yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanında yayınlanan ...
  www.kurtlarvadisipusu.us/ - Önbellek - Benzer
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm Fragman Full Izle
  kurtlar vadisi pusu 87. bölüm fragman dvd full izle kurtlar vadisi pusu 87 bölüm indir izle kurtlar vadisi pusu 87. bölüm full izle fragmanı izle Kurtlar ...
  www.sohbettir.com/.../kurtlar-vadisi-pusu-87-bolum-fragman-full-izle-t-5867.html - Önbellek
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu 87 Bölüm Fragmanı izle
  7 Nis 2010 ... Polat dağıtmaya devam ediyor. Bu adam Rambo gibi :) Kurtlar Vadisi Pusu 87 Bölüm Fragmanı ile rambonun devamı gelicek.
  mydoom.org/kurtlar-vadisi-pusu-72-bolum-fragmani.html - Önbellek
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu 88. Bölüm Full, Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm Full
  kurlar vadisi pusu, kurtlar vadisi, kurtlar vadisi fragman, kurtlar vadisi indir, kurtlar vadisi izle kurtlar vadisi müzikleri, kurtlar vadisi pusu yeni ...
  kurtlar-vadisi-pusu-iizle.blogspot.com/ - Önbellek - Benzer
  #
  DiZi iZLe, SoN BöLüMü, YeNi, FuLL DiZi, OnLiNe, CaNLI DiZi, SeYReT ...
  BöLüM iZLe 17 NiSaN CuMaRTeSi, KüÇüK KaDINLaR SoN BöLüMü FuLL iZLe, .... FuLL DiZi | - | FuLL DiZi iZLe | - | KuRTLaR VaDiSi PuSu SoN BöLüm FuLL iZLe ...
  www.diziseyretizle.com/ - Önbellek - Benzer
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu 87.Bölüm Full izle
  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm 15 Nisan Perşembe günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 87. bölümü yine muhteşem bir finalle bitti. Sitemizden Kurtlar vadisi ...
  blog.trsohbet.com/.../kurtlar-vadisi-pusu-82-bolum-full-izle-2.html - Önbellek
  #
  Kurtlar Vadisi Pusu 88. Bölüm Full İzle İndir ,Kurtlar Vadisi Pusu ...
  Kurtlar Vadisi Pusu 88. Bölüm Online İzle İndir , Kurtlar Vadisi Pusu 84-85-86-87 Bölüm İzle İndir ,Kurtlar Vadisi Pusu 85. Bölüm Fragmanı , Kurtlar Vadisi ...
  www.kurtlarvadisi-pusu.in/ - 4 saat önce - Önbellek - Benzer

  Pana Film’den Duyuru

  Bazı gazetelerde ve internet sitelerinde yer alan Necati Şaşmaz’ın bölüm başına aldığı ücretle ilgili haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

  Daha önce aynı konuyla ilgili yapmış olduğumuz açıklamalara rağmen bu tarz spekülasyonlar devam etmektedir. Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki, Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisinin başrol oyuncusu olmasının yanı sıra Pana Film’in ortaklarındandır. Telaffuz edilen bölüm başı ücretler de kesinlikle söz konusu değildir.

  Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur,

  Pana Film

  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm Fragman 15 Nisan 2010! Polat mı, Abdülhey mi? VİDEO

  Kurtlar Vadisi Pusu, solukları kesecek 87. bölümüyle 15 Nisan Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Abdülhey Polat’ı vurmayı başaracak mı yoksa duyulan silah sesi Abdulhey için mi patlamıştır?

  Abdülhey ve polat tekrar karşıkarşıya gelirler ikiside birbirlerine silahlarını doğrultmuşlardır Polat silahını indirir, fakat Abdulhey silahını ateşler bu sefer Abdülhey Polat’ı vurmayı başaracak mı yoksa duyulan silah sesi Abdulhey için mi patlamıştır?

  İskender tekrar ekibini toplamış ve geri dönmüştür. Memati ise Zazaya yaptıklarının hesabını nasıl verecek. Zaza bu duruma karşılık verecekmi? Cevher, Mematiye vermiş olduğu sözde duracakmı. Feller sonunda amacına ulaşıyormu.?

  Heyecan dolu yepyeni bölümüyle Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm 15 Nisan perşembe akşamı Star Tv de sakın kaçırmayın…

  Kurtlar Vadisi Pusu 87. Bölüm 15 Nisan perşembe

  VİDEO YAYINA HAZIRLANMAKTADIR.

  Kurtlar Vadisi Pusu 85.BÖLÜM Reytingleri

  total
  s no program adı kanal sure (r) amr % shr %
  1 ask-ı memnu kand 1:24:58 15,16% 33,85%
  2 kurtlar vadısı pusu star 1:27:51 12,98% 29,09%
  3 ask-ı memnu (ozet) kand 0:40:05 7,62% 19,85%
  4 parmaklıklar ardında atv 1:29:47 5,36% 12,03%
  5 tek turkıye stv 1:41:19 4,95% 11,88%
  6 denız yıldızı. Fox 0:45:24 4,76% 14,09%
  7 m.alı bırand''la kanal d ana haber kand 0:51:33 4,23% 14,96%
  8 atv ana haber bultenı atv 0:39:54 4,03% 13,84%
  9 ugur dundar''la star haber star 0:24:45 4,02% 13,53%
  10 arka sokaklar (tkr) kand 1:11:25 3,63% 19,20%


  01/04/2010
  a/b
  s no program adı kanal sure (r) amr % shr %
  1 ask-ı memnu kand 1:24:58 17,33% 41,30%
  2 kurtlar vadısı pusu star 1:27:51 12,32% 30,03%
  3 ask-ı memnu (ozet) kand 0:40:05 7,33% 22,53%
  4 ugur dundar''la star haber star 0:24:45 5,01% 19,13%
  5 parmaklıklar ardında atv 1:29:47 4,42% 10,66%
  6 alı kırca ıle ana haber show 0:33:59 3,71% 14,23%
  7 yemekteyız show 0:40:31 3,54% 20,85%
  8 kurtlar vadısı pusu (ozet) star 0:25:58 3,54% 11,41%

  İskender Büyük'ün Deri Eldivenleri 200 TL'ye Satıldı


  İskender Büyük'ün Deri Eldivenleri 200 TL'ye Satıldı

  Kurtlar Vadisi-Pusu'da 'İskender Büyük'ü canlandıran Musa Uzun'un deri eldivenleri de 200 TL'ye satıldı

  07/04/2010 - 10:42

  Ebru Gündeş, yıllarca gözü gibi baktığı sahne kostümlerini internette satıyor. Ünlü sanatçı, elde edilen geliri TOÇEV, Çocuk Esirgeme Kurumu, Mehmetçik Vakfı ve Darüşşafaka'ya bağışlıyor.

  Kariyerine başladığı günden bu yana giydiği tüm kostümleri özenle saklayan Ebru Gündeş, geçen ay kıyafetlerinin büyük bir bölümünü satışa çıkaracağını açıklamıştı. 'Benim için çok özel olan birkaç kıyafetimi sakladım' diyen sanatçının kostümleri, ebrugundessatiyor.com adresli sitede satışa çıktı.

  Elde edilecek gelir TOÇEV, TESYEV, Çocuk Esirgeme Kurumu, Omurilik Felçlileri Derneği, Mehmetçik Vakfı ve Darüşşafaka'ya bağışlanacak. Gündeş'in şimdiye kadar satılan 7 kostümünden, 'Jovani' marka siyah transparan elbise 1000 TL'ye, 'Sherri Hill' marka krem rengi elbise 1250 TL'ye yine 'Jovani' marka turuncu elbisesi de 1000 TL'ye alıcı buldu. Kurtlar
  Vadisi-Pusu'da 'İskender Büyük'ü canlandıran Musa Uzun'un deri eldivenleri de 200 TL'ye satıldı. Kıyafetler, sitede yapılan açık arttırma sonucunda en yüksek fiyatı veren kişinin oluyor.

  Biz sadece vesile olduk

  GÜNDEŞ, yıllardır kimselere vermeye kıyamadığı kıyafetlerinin, hayır işinde kullanılmasından ötürü mutlu olduğunu belirterek, 'Ekmek kazandığım sahne kostümlerim, yardıma muhtaç insanlara bir kitap, bir ilaç ya da bir somun ekmek olarak geri dönecek. Bu proje sayesinde yüzleri gülecek. Biz de vesile olacağız' dedi.

  Kurtlar vadısı pusu daha 2 yıl devam edecek

  Bu barədə Lent.az-a serialın istehsalçısı olan Pana Holdinqin İdarə heyətinin sədr müavini Mehmet Canpolat açıqlama verib.

  Canpolat bildirib ki, serialın 2010-cu ildən sonra 2011 və 2012-ci illərdə də yayımını davam etdirməsi nəzərdə tutulur.


  "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin yayimi daha iki yıl devam edecek.

  Bu konuda Lent.az-a dizinin yapımcısı olan Pana Holding yönetim kurulu başkanı Mehmet Canpolat açıklama yapıb.

  Canpolat achıklamasında, dizinin 2010-cu yıldan sonra 2011 ve 2012 yıllarda da yayımının devam etmesini planladıklarını açıklamış
  .

  KURTLAR VADİSİ OYUNCULARI POLİS İÇİN FİDAN DİKTİ

  KURTLAR VADİSİ OYUNCULARI POLİS İÇİN FİDAN DİKTİ
  06 Nisan 2010, 13:45


  İstanbul Emniyeti, polis teşkilatının kuruluşunun 165. yılı nedeniyle Ümraniye'de fidan dikme töreni düzenledi. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Kurtlar Vadisi oyuncuları Kenan Çoban ve Erhan Ufak da polislerle birlikte fidan dikti. Polis teşkilatı kuruluşunun 165. yılı nedeniyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından Ümraniye'deki Polis Hatıra Ormanı'nda fidan dikme töreni düzenlendi. Polis teşkilatının tam kadro katıldığı törene, İstanbul İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Çevre ve Orman İl Müdürü Mehmet Emin Birpınar, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve vatandaşlar katıldı.
  Törende konuşan Hüseyin Çapkın, oksijenin tek fabrikası ağaç ve yeşillik olduğunu hatırlatarak, 'Türkiye'de ağaç dikme ve yeşillendirme çok önemli. Biz de bu yeşillendirmeye küçük bir katkı sağlıyoruz. Biz 33 bin kişilik bir takımız. Nüfusu 15 milyona ulaşan mega kentte asayişi sağlamaya çalışıyoruz.' dedi.
  Hüseyin Çapkın, konuşmalardan sonra, Çevre ve Orman İl Müdürü Mehmet Emin Birpınar ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a teşekkür plaketi verdi.
  Konuşmalardan sonra fidan dikme töreni gerçekleştirildi. Hüseyin Çapkın ve davetliler kendi adlarına hazırlanan fidanları toprakla buluşturdu. Törene katılan Kurtlar Vadisi oyuncuları Kenan Çoban ve Erhan Ufak da fidan dikti.