Kurtlar Vadisi Pusu 91.Bölüm FullTürkiye'nin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 91. bölümü dün akşam yayınlandı. İskender Büyük Amerikalı ajan Aron Feller'in emriyle Zaza'dan örgüte haraç vermesini istedi. Zaza, bunu reddedince İskender'le arası bozuldu. İskender, Zaza'ya bundan sonra destek vermeyeceğini söyledi...

Aron Feller, Türk derin devletinin Milli Siyaset Belgesini değiştirmesine şiddetle karşı çıktı ve Gladio'nun en iyi adamlarından olan Müsteşar Ünsal Kemal'i çağırarak ondan bu işin aslını öğrenmesi istedi.

Polat Alemdar'a istihbari bilgiler veren Bedri Fincancı, deşifre oldu. Feller, Fincancı'dan İskender'in sevgilisi İnci'yi öldürmesini istedi. Fincancı da örgütle anlaşarak İnci'nin öldürülmesi işini onlara verdi... İnci, örgütün saldırısından sevgilisi İskender sayesinde kurtuldu.

Memati, Gülendam'ı kaçırmak için gelen Hüsnü'yü camdan attı. Hüsnü'nün bacağı kırıldı...

Yalnız kalan Zaza, gençlerin dağa çıkmasını engelleyen ve onlara iş veren Memduh Baba aracılığıyla Polat Alemdar'la görüşmek istediğini söyledi. Memduh Baba, Zaza'nın kirli işlerini bırakması karşılığında Polat'la buluşmasını sağladı.

Polat'la kendi mekanında buluşan Zaza, Polat' a Memati'nin başını vermesi karşılığında çok önemli bir bilgi vereceğini söyledi. Polat, anlaşmayı kabul etti. Zaza, Polat'a İsknender'in hastanedeki bir doktorla kızı Elif'i kaçıracağını söyledi.

Polat da Zazay'la yaptığı anlaşma gereğince arabada bulunan Memati'nin fotoğrafının baş kısmını yırtarak Zaza'ya verdi. Ardından kızını kaçıran doktoru yakaladı ve İskender'in evine baskın düzenledi.... Ancak Polat'ı burada hiç ummadığı bir sürpriz bekliyordu....